Gürsoy Azerbaycan Kargo her gün düzenli Azerbaycan yaptığımız direkt uçuşlarla gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Gürsoy Azerbaycan Kargo geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor. Fuar malları numune ve dökümanlara ek olarak İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir.

Gürsoy Azerbaycan Kargo otomosyon sistemi sayesinde sizinle alıcınız, acenteler ve havayolları arasında mükemmel iletişim kurulur. Böylece doğru bilgileri doğru yerlere anında aktarılır. Gürsoy Azerbaycan Kargo sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunuyor. Gürsoy Azerbaycan Kargo güvenli kargo hizmeti malınızı yerine geciktirmeden ulaştırmaya garanti eder böylelikle gönderiniz doğru zamanda doğru yerde, son varış noktasına kadar olan tüm bağlantıları kara yada hava yoluyla sağlayarak. Fatura, sözleşme veya rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi alıcısına ulaştırıyor.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Gürsoy Azerbaycan Kargo çalışanları sizin tüm ihtiyaçlarınızı kolaylaştıracak yaklaşımdadır. İşimize olan saygımızı müşteri ve çözüm ortaklarımıza olan profesyonel yaklaşım çözümlerle yansıtmaktayız. Yaptığımız her yüklemenin müşterilerimizi çalışma arkadaşlarımızı, çözüm ve iş ortaklarımızı nasıl etkilediğinin bilincindeyiz. Gürsoy Azerbaycan Kargo çözümlerini ve yaklaşımını şirketimizin merkez, ofis ve her seviyedeki çalışanlarında bulabilirsiniz. Çalışanlarımızın tümü yaptıkları işe tüm istek ve heveslerini katmaktadırlar. Gürsoy Azerbaycan Kargo ekibi sorunlarınızın çözümünde fark yaratır.