Gürsoy Azerbaycan Kargo parsiyel kargo hizmetimiz 50 kg dan başlayıp 2000 kg kadar olan her türlü ürünlerinizi ve kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp ve alıcı ülkede Gümrükleme işlemlerini Gürsoy Azerbaycan Kargo tarafından yapılıp her şey dahil kapı teslim hizmetleri sunuyor. Uçak Kargo, Express Kargo, Gümrükleme, Parsiyel Kargo Taşımacılığı, Fuar Kargo Taşımacılığı ve Fuar Organizasyon Hizmetleri, Otel ve konaklama, Uçak Kiralama Hizmetleri…

Gürsoy Azerbaycan Kargo müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak ülkelere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır. Gürsoy Azerbaycan Kargo uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konusunda sizlere profesyonel çözümler sunar.

Gürsoy Azerbaycan Kargo müşterilerine komple taşımacılığın yanı sıra parsiyel kargo taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Parsiyel kargo taşımacılık hizmetini ürünü az olan şahıs yada kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmesi sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlayabiliriz. Gürsoy Azerbaycan Kargo müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolama alanında toplayarak illere veya bölgelere ürün havuzu oluşturmaktadır.

Gürsoy Azerbaycan Kargo nakliye esnasında mamullerin zarar görmemesi içinde gerekli paketleme işlemleri yaptıktan sonra ve ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin varış ülkesi ve noktası tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış sağlamaktadır.

Gürsoy Azerbaycan Kargo parsiyel kargo hizmetimiz ile eşyalarınız veya ürünleriniz sorunsuzca istediğiniz yere ulaştırılacaktır. Eğer parsiyel kargo hakkında daha ayrıntılı bilgi almak iterseniz bize ulaşmanız gerekmektedir. Nakliyelerinizde sorunsuz hizmet anlayışımız sayesinde hiçbir problemle karşılaşmıyacaksınız firmamız nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti size taahhüt eder. Taşımacılık konusunda itibar sahibi firmamız ize en profesyonel çözümler sunmaktadır.