Gürsoy Azerbaycan Kargo müşterilerine, komple taşımacılığın yanı sıra mobilya taşımacılık alanında da hizmet vermektedir.

Gürsoy Azerbaycan Kargo mobilya taşımacılık hizmetini, ürünü az olan şahıs ya da kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmesini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlayabiliriz. Gürsoy Azerbaycan Kargo müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak ülkelere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır.

Gürsoy Azerbaycan Kargo esnasında mobilyaların zarar görmemesi için de gerekli paketleme işlemleri yapıldıktan ve ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin varış noktasında tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış gütmektedir.

Gürsoy Azerbaycan Kargo Türkiye’den Azerbeycan’a eşya Taşımacılığı, Azerbaycan mobilya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Mobilyalarınızı, Türkiye genelinde adresinizden alıp Azerbaycan’da ki adresinize her şey dahil kapı teslimatı yapılmaktadır.