Azerbaycan’a gidecek ürünlerin 10 kg dan Başlayıp 2000 kg kadar olan her türlü ürünlerinizi ve kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp Türkiye ve Azerbaycan gümrükleme işlemlerini Gürsoy Azerbaycan Kargo tarafından yapılıp Azerbaycan’da her şey dahil kapı teslim hizmetleri Sunuyor. Gürsoy Azerbaycan Kargo vermiş olduğumuz hizmetler Azerbaycan Uçak Kargo, Azerbaycan Express Kargo, Azerbaycan Gümrükleme, Azerbaycan Parsiyel Taşımacılığı, Azerbaycan Fuar Taşımacılığı ve Azerbaycan Fuar Organizasyon Hizmetleri, Azerbaycan’da Otel ve konaklama,Azerbaycan için Uçak Kiralama…

Azerbaycan Fuar Taşımacılığı yurtdışında düzenlenen herhangi bir fuara katılan firmaların, ilgili fuarda sergileyecekleri malzemenin Türkiye’de ki adresinden alınıp, Gürsoy Azerbaycan Kargo tarafından gerekli gümrük işlemleri yapılarak fuarın yapılacağı ülkeye nakliyesi ve katılımcı firmanın standına bırakılması.

Gürsoy Azerbaycan Kargo fuar taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece satış odaklı kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun Gürsoy Azerbaycan Kargo fuar kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Gürsoy Azerbaycan Kargo bilindiği üzere Fuar Lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı hem de birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. Gürsoy Azerbaycan Kargo Fuar lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle entegre fuar lojistiğinde uzmanlaşmış Gürsoy Azerbaycan Kargo, Azerbaycan fuar organizasyonlarınızda gümrükleme hizmetleri fuar alanında indirme, Depolama yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri sunmaktayız.