Gürsoy Kargo 2012 yılında İstanbul-Aksaray’da kurulmuş olup, uluslararası ticaretin en önemli adımlarından biri olan ithalat ve ihracat taşımacılığında üzerimize aldığımız sorumluluğun bilincindeyiz. Karayolu ve Havayolu nakliyatında mükemmelliğin ekonomik olmanın ve hızlı taşımanın onurunu taşımaktayız. Türkiye’den Azerbaycan’a – Azerbaycan’dan Türkiye’ye hızlı gönderi gerçekleştiriyoruz.

Bu hizmetleri müşterilerimize sunarken maliyetlerin en alt seviyede tutulması ve en güvenilir hizmetin verilmesine çok önem vermekteyiz.

Gürsoy Azerbaycan Kargo kara yolu ile yük taşımacılığında Azerbaycan’da yaygınlaşmış geniş acente ağı ve teknoloji alt yapısı ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Firmamız her türlü tır kargo, uçak kargo, otobüs kargo taşımasında sınırsız hizmet seçeneklerimiz ve avantajlarımız ile çözüm ortaklarının yanındadır.

Gürsoy Azerbaycan Kargo şirketi son sistem alt yapısı ile diğer rakip kargo firmalarına adeta sektörün lideri benim imajı sunmaktadır. Online kargo işlemleri, kargo takip sorgulaması, online fiyat sorgulama ve hızlı kayıt oluşturma gibi bir çok özellik web sayfamız üzerinde bulunmaktadır. Müşteri sadece kargo talebini ve gerekli bilgileri iletmekte, geriye kalan tüm hava yolu kargo süreci ile en ince ayrıntısına kadar Gürsoy Azerbaycan Kargo deneyimli operatörleri büyük bir dikkatle ilgilenmektedir. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

  • En Hızlı Uçak Kargo Taşımacılık Süreleri
  • En Uygun Hava Kargo Navlun Ücretleri
  • Kargo Takip Sorgulama Sistemi İle İzleme
  • Alternatif Hava Yolları Toptan Satış Listesi
  • Tüm Müşterilere Kaliteli Hizmet Anlayışı